Odborná montáž

Kód: 850
Neohodnotené
€486 €405 bez DPH
Na dotaz (>5 ks)

Cena za odbornú montáž je orientačná (viď popis produktu)

Detailné informácie

Podrobný popis

Cena za odbornú montáž sa odvíja od viacerých faktorov:

Na presnú cenovú ponuku a odhad potrebnej doby montáže je najlepšia obhliadka, kde môžeme navrhnúť aj efektívne riešenie a umiestnenie vonkajšej a vnútornej jednotky.

Uvedená cena je platná pre montáž v meste Košice +15km okruh. V cene montáže je zahrnutý materiál : prepojovacie CU potrubie s izoláciou, komunikačný kábel, odvod kondenzátu, prívodný kábel napájaný zo zásuvky všetko v max. dĺžke 2 bm, nástennú konzolu, drobný montážny materiál. V prípade požiadavky zákazníka vieme zabezpečiť elektroinštaláciu od bytového rozvádzača k vonkajšej jednotke, vrátane revíznej správy (pokiaľ nie je napájané zo štandardnej zásuvky). Cena montáže sa môže meniť podľa konkrétnej situácie (stavebný materiál na ktorý sa bude osadzovať jednotka, náročnosť montáže, práce vo výške, stavebná predpríprava atď.)

Pri objednávke odbornej montáže Vás budeme kontaktovať s upresnením ceny podľa Vašich individuálnych potrieb. Zabezpečujeme profesionálnu a odbornú montáž klimatizácii vlastnými certifikovanými pracovníkmi.