MIDEA BreezeleSS E Split R32 CB1-18HRFN8-I / CB1-18HFNX-O 5.3/5,6 kW

Kód: 884
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: MIDEA
ZADARMOZADARMO €1 508,40 –34 %
eco3energy midea breezeless air magic
€1 508,40 –34 % €982,80 €819 bez DPH
Na externom sklade expedícia 24-48 hodín (5 ks)

Nástenná rezidenčná klimatizácia, Standard, možnosť multi-split

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajn inšpirovaný prírodou: Dizajn klimatizácie Midea BreezeleSS E Split je inšpirovaný jemným prúdením prírody, čo zaručuje príjemný pocit z cirkulácie vzduchu. Vďaka 7928 precízne navrhnutým vetracím otvorom na vonkajšej jednotke je cirkulácia vzduchu optimalizovaná tak, aby vám počas horúcich letných dní poskytla maximálne pohodlie. Perforované žalúzie účinne premieňajú prúd vzduchu na pocit podobný vánku a prinášajú sviežosť vonkajšieho prostredia priamo do vášho priestoru.

Výnimočná energetická účinnosť: Rozlúčte sa s vysokými účtami za energiu! Midea BreezeleSS E Split sa môže pochváliť pôsobivou energetickou účinnosťou A++, ktorá vám zaručí, že zostanete v chlade a zároveň budete dbať na životné prostredie a šetriť spotrebu energie.

Inteligentný algoritmus samoučenia: Tento klimatizačný systém je vybavený inteligentným samoučiacim sa algoritmom, ktorý sa neustále prispôsobuje vašim potrebám chladenia a optimalizuje svoj výkon a spotrebu energie na základe vašich preferencií a spôsobov používania.

Rýchle ochladenie za 6 sekúnd: Nečakajte na úľavu v horúčavách! Midea BreezeleSS E Split poskytuje rýchle chladenie už za 6 sekúnd, takže môžete rýchlo uniknúť horúčavám a vychutnať si osviežujúce prostredie.

Integrovaná WI-FI pre komfortné ovládanie: Zažite pohodlie pri riadení chladenia odkiaľkoľvek! Midea BreezeleSS E Split sa dodáva s integrovaným rozhraním WI-FI, ktoré vám umožňuje ovládať nastavenia, plánovať a sledovať spotrebu energie prostredníctvom smartfónu alebo tabletu.

Funkcia Breezeless pre nepretržitý komfort: Vychutnajte si neprerušovaný komfort vďaka inovatívnej funkcii Breezeless. Táto funkcia zabezpečuje stály tok chladného vzduchu, čím eliminuje nepríjemný prievan a kolísanie teploty.

Štvorcestné prúdenie vzduchu pre optimálne chladenie: Štvorsmerné prúdenie vzduchu v modeli Midea BreezeleSS E Split zabezpečuje rovnomernú distribúciu chladeného vzduchu v celom priestore, vďaka čomu nezostane žiadny kút nedotknutý a zachová sa konzistentné a pohodlné prostredie.

Ionizátor Air Magic+ na lepšiu sterilizáciu: Podporujte zdravšie životné prostredie! Integrovaný ionizátor Air Magic+ generuje milióny záporných iónov, ktoré neutralizujú baktérie a vírusy na rýchlejšiu sterilizáciu počas spustenia systému.

Chladiaci výkon aj pri nízkych vonkajších teplotách: Nedovoľte, aby nízke vonkajšie teploty ohrozovali vaše pohodlie. Midea BreezeleSS E Split exceluje v chladení aj v náročných poveternostných podmienkach, čím vám zabezpečí celoročné pohodlie.

Objavte Midea BreezeleSS E Split ešte dnes a využite dokonalú rovnováhu medzi dizajnom inšpirovaným prírodou, energetickou účinnosťou a pokročilou technológiou chladenia pre príjemné vnútorné prostredie.

 Ohrev vane kondenzátu

Technická špecifikácia:

 

Výrobca: Midea
Umiestnenie:    nástenná
Výkon chladenia [kW]:  5,3
Výkon kúrenia [kW]:  5,6
Energetická trieda: A+++/A++
Veľkosť miestnosti do[m2]:   50
ON-LINE ovládač: áno
Rozmery vnútornej jednotky [mm]: 968 x 320 x 225 
Rozmery vonkajšej jednotky [mm]: 805 x 330 x 554
Hmostnosť jednotky vnútorná/vonkajšia [kg]: 12.3/32.3
Hlučnosť vnútornej jednotky [dBA] vysoký/nom./nízky/tichý režim: 56
Hlučnosť vonkajšej jednotky [dBA] vysoké otáčky:  65
Prevádzkový rozsah chladenia [°C]: -15 ~ +50
Prevádzkový rozsah vykurovania [°C]: -20 ~ +24
SEER: 8,5
SCOP:  4,6
Typ chladiva:  R32

Dodatočné parametre

Kategória: Rezidenčné
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 32.1 kg
Energetická trieda - chladenie: A+++
Energetická trieda - kúrenie: A++
Výkon chladenie: 5,3 kW
Výkon kúrenie: 5,3 kW
Vnútorná jednotka: CB1-18HRFN8-I
Vonkajšia jednotka: CB1-18HFNX-O